Dış Cephe Cam Temizliği

Dış cephe temizliği yapılan ücretsiz experlik ve planlama sonucunda yer ve konumuna göre vinç veya askı asansör veya halatlı sepetle yapılır.

Güvenilir Dış Cephe Cam Temizliği

Dış Cephe Cam temizliği hizmeti yapmış olduğumuz hizmetlerin en önde gelenlerin dendir camlarınızda hava kirliliğine parelel olarak yağmur ve rüzgarlı havalarda camlarınız kir is olur bu camlar uzun zaman temizlenmediği takdirde cam tabakasının üzerinde kir tabakası oluşur (cam pası) meydana gelir bu tür sıkıntılar yaşamamak için camlarınızın en az ayda bir temizlenmesi gerekmektedir müşterilerimizin bu tür ihtiyaç duyduğu işlerde KAYA TEMİZLİK firmamızdan mail veya telefon irtibatı ile yardım almanızı öneririz.

İstanbul’un çeşitli yerlerinde bulunan yüksek katlı binaların, gökdelenlerin ve plazaların camlarını, makina ekipmanında bulunan teknolojiye uygun dış cephe asansörleri ve liftler yardımıyla  profesyonel cam temizleme personeliyle silmektedir.

Tüm bu hizmetlerimizde risk yönetimi ve analizi ön planda tutulmaktadır.
Gökdelen plaza dış cephe cam temizliklerinde çalışan personel emniyeti maksimum düzeyde tutulur. Bütün personel sosyal güvencelidir.

HEMEN TEKLİF İSTE

Her türlü dış cephe temizliği için bizleri arayabilirsiniz. (0537) 051 35 41 Randevu alınız.