Ofis Temizliği

İşyerleri ve ofisler günde bir çok kişinin ziyaret ettiği ve işin türüne ve işlemlere göre de birçok kişinin ziyaret ettiği ve birçok işleminde gerçekleştirildiği yerler arasında bulunuyor.

KAYA TEMİZLİK FARKI İLE OFİS TEMİZLİĞİ

İstanbul ve tüm marmara bölgesinde ofis temizleme konusunda aldığınız fiyatlara ikna olmadınız mı? Sizlere işiniz ile alakalı son noktada ofis temizliği konusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Temizlik makine parkuru ile yürüttüğümüz ofis temizliği hizmetlerimizle uygun ve kaliteli temizlik sunmaktayız. Hafta sonu ofis temizliği, hafta içi ofis temizliği, akşam ofis temizliği veya aylık ofis temizliği şeklinde birkaç değişik periyodlarda ofis temizliği hizmeti vermekteyiz.

Günlük Ofis Temiliği, Hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yürütülmektedir. Sürekli Akşam mesai bitimi olabileceği gibi hafta sonu da temizlik hizmeti alabilirsiniz. Aynı zamanda haftalık, iki haftalık ve aylık periyodlarda da ofis temizliği hizmeti talep edebilmektesiniz.Tecrübeli ve disiplinli kadrolarımızla, güçlü alt yapımızla hertürlü ofis temizliği hizmetlerini başarı ile yürütmekteyiz.İstanbul ili sınırları içerisinde tüm ilçelere ofis temizliği hizmeti sunabilecek servis ağımızla ofis temizliği hizmetlerinize çözüm üretmekteyiz.Şirketimiz ayrıca ofisinize sabit çaycı bayan, ofis temizlik elemanı ve yemek servis personeli temini konularında da destek sağlamaktadır.

HEMEN TEKLİF İSTE

Her türlü ofis, büro temizliği için bizleri arayabilirsiniz. (0537) 051 35 41 Randevu alınız.